Corwin (realcorwin) wrote,
Corwin
realcorwin

Блиск і злидні укртизанок

Як у стародавності Дакия була римським фронтиром від степовиків, так і Україна зараз - форпост Освіченої й Цивілізованої Європи на краю дикої й нерозвиненої жыдомонгольской Ойкумени.
...
Є думка, що ті легендарні даки були предками сучасних українців. Їхня стійкість, відвага, ненависть до азіатчини й прагнення до демократії передалися нам у генах.
...
Кацап, сміятися будеш тоді, коли ми повернемо в лоно нашої Цивілізації споконвіку українські Орел, Курськ, Бєлгород і Кубань.
...
Після нашої перемоги ми зобов'яжемо вас відвідувати щомісячні гей-паради для привики вам хоч якихось зачатків толерантності.
...
В 2017 році Росія або виведе свої корита, або залишить їх на дні.



Недавно повернувся з Севастополю. Був шокований. Все місто в москальських стягах, жителі при одному лише слові Україна починають плюватись, в магазині починаєш розмовляти українською так тебе не хочуть обслуговувати, таких вороже настроєних проти України людей немає навіть в Росії. І я впевнений, що в 2017 році москалі просто так не захотять виводити свій ржавий флот, а тут ще 5 колона у місті. Як ви важаєте: якою повинна бути політика влади по відношеню до цього міста?

Tags: Россия, забавное, общество, политика
Subscribe

 • С днем космонавтики!

  Существует байка, как у космонавта Валентина Лебедева на лекции во ВГИКе студент по имени Даня наивно спросил: - А в чем подвиг Гагарина?…

 • Сольфеджио

  Один из моих любимых композиторов - Борис Тищенко. Наш современник: 1939 - 2010. Глыба в своём деле. Но слишком мало известен. В последнее время…

 • Подводный фотограф - 2

  Гигантская акула фильтрует планктон возле шотландского острова Колл Подводная пещера под Юкатаном Марлин, одна из самых быстрых рыб в море,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments